«1...5960616263...76»

Felhasználó
10 éve
tumblr_m9ub1q50zR1qcfmn9o1_500.jpg
csináltam ma egy hülyeséget amit nem kelet volna.

Felhasználó
10 éve
mit?
Gyertek Tanki Online-ra INGYENES itt egy link:KATT A KÉPRE 184496540.jpg
banner.jpg?ip=193.138.125.89:25585&port=SkullMC&lang=en

stickman__zen_fal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
Ez az?!
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
amikor ezt megláttam na akkor kapott el majdnem a röhögő görcs.
%C3%89n-meg-a-finom-tini-puncit-szeretem.jpg
Melyik beteg osztálytársad rakta ki face-ra? :D
Ez mindenkinek szól!!!!
Ezt a képet a neten találtam és mivel vicces volt ezért ki tettem a klán forum->vicces képekhez.De tegnap a neten tudtam meg hogy ez a lány pont ezért lett öngyilkos.Csinált egy ilyen képet feltette a nettre hogy jót nevessenek.Elkezdték cikizni a suliba,bántották,csufoltá.Majd pont ez a kép miatta lett öngyilkos.Ezért ezt a képet eltávolitom pár nap múlva.Azért mert ez szerintem már nem vicces.És ez mindenkinek legyen tanulság.Ja és még annyi hogy a a vicces képek klán fórumot lezárom a kép miatt.

Felhasználó
10 éve
EZ A FÓRUM 2013.12.12.-ÉIG EGY KÉPPEL VALÓ VISSZA ÉLÉS MIATT LE VAN ZÁRVA

Felhasználó
10 éve
Egy kérdés ki az aki ezt végig birta nézni?
és ki meddig birta????



a kés filozófiája


kes_filozofiaja_200.jpg
itt a második része




műfaj: Brutális igazi horror,Igazi eredeti felvételek.




történet: A film voltaképpen egy monumentális haláltánc-fantázia, epikus és sokkoló-szemkápráztató lidércnyomás-folyam a világtörténelem egyik legnagyobb, mindmáig kellőképpen nem tisztázott japán háborús bűntettéről, az 1932-1945 között a megszállt mandzsúriai Harbinban a 731-es alakulat által folytatott emberkísérletekről, amelyben a legóvatosabb becslések szerint is legalább 3000 kínai, orosz és más nemzetiségű ártatlan ember vesztette életét, az alakulat által kiírtott kínai településekről nem is beszélve.
Az ún. Unit 731 nevű létesítményt az ártatlannak tűnő „járvány megelőzési és vízellátási egység” fedőnéven hozták létre Shiro Ishii tábornok vezetésével. Néhány év múlva a 731-es lett a világ első számú, biológiai hadviselésre alkalmas bázisa. A II. világháború után sem a tábornok, sem pedig munkatársai nem álltak soha bíróság előtt, tudományos tevékenységüket vezető beosztású szakemberekként folytathatták hazájukban, Shiro Ishii pedig Japán oktatási és kulturális minisztere is volt.



FIGYELEM!!!!
A filmben valós, igazi felvételek is vannak. Csak erős idegzetűek nézzék meg.Mert a filmben igazi kinzások vannak.

Legutóbb szerkesztve viktor által.


Felhasználó
10 éve
De Viktor én még picike vagyok ne tegyél ki ilyeneket!
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
De Viktor én még picike vagyok ne tegyél ki ilyeneket!
nos igen voltak benne olyan részek ami engem is kissé sokkoltak.
Tényleg csak olyan nézze meg aki birja.
pár kép a filmből
4.jpg
mqdefault.jpg
philosophy12.jpg
Philosophy2.jpg
philosophy-of-a-knife-shots.jpg
11191881_gal.jpg


tényleg csak erős idegzetűeknek.

Felhasználó
10 éve
DE ÉN PICI VAGYOK NE TEWGYÉL KI ILYEN KÉPEKET CSAK KÜLÖN FÓRUBA!Köszönöm! :)
getbanner.php?n=gyilkoska202
special_banner.php?gyilkoska202&Klan:%20-*MG*-%20Magyar Garda%20&5818%20kill&Helyezes:435.

en-1-combined-r.png

Felhasználó
10 éve
gyilkoska te inaktiv vagy havonta max 2x nézel fel a játékot nem játszod.Akkor nem értem hogy miért baj ez.
«1...5960616263...76»